9.8.09

Premijer Liga BiH - Blam Blam

Sarajevo pretrpjelo visok poraz u Modriči

Slavija protiv Zvijezde slavila s dva pogotka...

Zavrseno je i drugo kolo nase Premijer lige, izgleda napokon (bolje) lige, gdje domacini (ne)uspijevaju da dodju do pobjede kao sto smo to i navikli u proslim sezonama.. Pa tako kao prvi domacin FK Sloboda obrukala se pred svojom vjernom publikom, izgubivsi od Laktaša 4:2. Naš drugi premijer ligaš Travnik takodje nije izborio pobjedu na svom terenu protiv ekipe Zrinjskog koji su uspjeli da odnesu bod sa Pirote, utakmica je završena rezultatom 3:3. Nakon dramaticnog poraza kod kuce od Željeznicara, ekipa Čelika je otišla u Prijedor da odmjeri snage sa novim premijer ligašem FK Rudar (Prijedor), i da pokušaju izboriti dobar rezultat i što prije da zaborave poraz od prošlog vikenda, no i tamo im nije pošlo za rukom. U prvom poluvremenu gostujuća ekipa Čelika je zasluženo došla u vodstvo od 1:0, ćime se i završilo prvo poluvrijeme. U nastavku susreta nešto bolja ekipa Rudara odigrala je susret i uspjela postici izjednacujuci pogodak. Utakmica je zavrsena rezultatom 1:1. Nastavak 2 kola (drugi) dan, Sarajevo je iznenadilo svoje navijace, izgubivši od Modrice visokim rezultatom 3:0. Slijede svi rezultati 2 kola Premijer Lige BiH.